Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

PHP Senior programátor / team leader

Hledáme team leadera pro programátory

Pro skupinu  projektů  ve společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. hledáme seniorního programátora - team leadera.

Budeš mít k dispozici malý tým (3 lidi), na který budeš dohlížet, plánovat členům týmu práci a hlídat dodržování kvality a termínů.

V plánu máme především tvořit nové projekty, o kterým Ti povíme při online pohovoru.

Náplň práce

  • 60% času programování
  • 20% code review,  mentoring, dokumentace
  • 20% řízení práce týmu, vedení lidí, komunikace s produktem

Požadujeme

  • zkušenost s vedením menšího týmu
  • dobré komunikační dovednosti
  • praxe vývojáře v PHP
  • aktivní znalost gitu
  • znalost frameworku Symfony4

Nabízíme

  • firemní Macbook Pro + PHPStorm licence
  • možnost homeoffice a sickdays
  • školení, účast na konferencích
  • 5 týdnů placené dovolené
  • 2 sickdays navíc
  • multisport karta
  • neformální prostředí
  • možnost realizace a kariérního růstu
  • + další tajnosti, které si necháme na osobní setkání
Přiložte Vaše CV

Odesláním tohoto formuláře berete na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).