Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

PHP Senior programátor / Team Leader

Hledáme Team Leadera pro programátory

Pro skupinu  projektů  ve společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. hledáme seniorního programátora - team leadera.

Budeš mít k dispozici malý tým (3 lidi), na který budeš dohlížet, plánovat členům týmu práci a hlídat dodržování kvality a termínů.

V plánu máme především tvořit nové projekty, o kterým Ti povíme při online pohovoru.

Náplň práce

  • 60% času programování
  • 20% code review,  mentoring, dokumentace
  • 20% řízení práce týmu, vedení lidí, komunikace s produktem

Požadujeme

  • zkušenost s vedením menšího týmu
  • dobré komunikační dovednosti
  • praxe vývojáře v PHP
  • aktivní znalost gitu
  • znalost frameworku Symfony4

Nabízíme

  • firemní Macbook Pro + PHPStorm licence
  • možnost homeoffice a sickdays
  • školení, účast na konferencích
  • 5 týdnů placené dovolené
  • 2 sickdays navíc
  • multisport karta
  • neformální prostředí
  • možnost realizace a kariérního růstu
  • + další tajnosti, které si necháme na osobní setkání

Tato pozice je již obsazená, zkuste se podívat na ostatní volné pozice zde

Seznam pozic
Přiložte Vaše CV

Odesláním tohoto formuláře berete na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).