Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

Kdo jsme a v co věříme?

Jsme jedním ze tří největších vydavatelských domů na českém trhu a máme více než 1000 zaměstnanců a spolupracovníků.

Jsme společnost, která se stále rozvíjí. Zdaleka se již nevěnujeme jen tištěným médiím, ale jsme velmi úspěšní i v oblasti online médií a inzerce.

Působíme napříč celou Českou republikou a naši centrálu naleznete v Praze – Jinonicích.

Informujeme. Pomáháme. Bavíme.

Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

Co vám nabízíme?

Mimo to, že se snažíme vytvářet příjemné pracovní prostředí založené na přátelských vztazích a vzájemné spolupráci, máme propracovaný systém benefitů, který stále zdokonalujeme. Mezi naše benefity patří:

1

Týden dovolené navíc

2

Sick days

3

Možnosti využití home office

4

Příspěvek na penzijní spoření

5

Multisport karta

6

Slevy od našich partnerů v oblasti finančních služeb a pojištění

Seznamte se s příběhy našich zaměstnanců

V hlavní roli
Lucie
brand manažerka divize časopisy
„Sunnyyyy, tutududududůůtututuuu, takhle si zpívám denně při cestě do práce, protože sen snad každého mladého člověka je najít práci, která ho baví a do které se každý den s úsměvem vrací. Mně se to na pozici brand managerky povedlo až tady. Baví mě mít možnost realizovat své nápady a svou práci pak slyšet v rádiu, číst v časopise či jí vídat na akcích. Člověk by na sebe měl být občas pyšný, což?"
Aneta
vedoucí firemní komunikace
„Takovýto, když se ráno vzbudíte a těšíte se do práce. To, myslím, mluví za vše."
Alena
šéfredaktorka týdeníku Vlasta
„Letos slavím pět let od telefonátu, který odstartoval mé působení ve vedení časopisu Vlasta a za který jsem nepřestala osudu děkovat. Potkala jsem díky němu skvělé ženy (a muže), dozvěděla jsem se, že toho spolu hodně dokážeme. Že zvládneme i to, co se zdálo nemožné. Děláme si to každý den hezké!"
Jaroslav
controller senior
„VLM pro mě znamená 13 let života ve stabilním týmu, kde se mi kolegové stali životními přáteli. Tato práce plná adrenalinu, endorfinů a pracovní pohody, to je hromada čísel v souvislostech s cílem maximální podpory představenstva a středního managementu společnosti."
Michaela
asistentka vedení společnosti
„Ve společnosti VLM působím již druhým rokem. Musím přiznat, že pracovat a pohybovat se v blízkosti vedení společnosti je skutečně zajímavé. Jsou to lidé, kteří své práci opravdu rozumí a dělají ji s neuvěřitelným zápalem, což mě samotnou naplňuje a motivuje. Mým pracovním motem je: Být v centru dění, to mě baví!“
Lukáš
produktový a projektový manažer online divize
„VLM je pro mě něco jako druhý domov. Výborná parta lidí, se kterou se neustále smějeme, často pořádáme společné aktivity a rozebíráme soukromé i pracovní záležitosti. V takovém prostředí mám skutečný pocit sounáležitosti a nemusím jen koukat na hodinky, kdy budu mít konečně po pracovní době. Právě naopak, cítím se tu být přirozenou součástí."
Anton
grafik online divize
„Svou práci grafika ve VLM mám prostě rád. Nejvíc si cením opravdu pružné pracovní doby a motta svého šéfa: No Stress!“
Monika
vedoucí oddělení účetnictví
„V životě i práci se řídím mottem: Pokud dokážeš zůstat pozitivní v negativní situaci, vyhrál jsi!“
Radek
vedoucí IT pro procesy a strategii
„Působím ve VLM krátce, ale už teď jsem se zvládnul nadchnout pro skvělý a velmi různorodý kolektiv, který v práci máme a který jsem přijal za vlastní. Snažím se každého z kolegů posouvat o krok dál. Mimoto je u nás práce opravdu rozmanitá a kreativní, každý den přináší něco nového. Je to zároveň náročné i naplňující."
Eva
manažer inzerce jižní Morava
„I přesto, že jsem ve VLM krátkou dobu, mohu s jistotou říci, že jsem se vydala správnou cestou, která mě naplňuje. Pracovat v inzerci je sice náročné, ale díky zkušenostem s vedením, motivací a řízením obchodních týmů, se nám daří řešit i zdánlivě neřešitelné situace. Mám tak příležitost být kreativní, užitečná, pomáhat druhým, nacházet řešení „ušitá na míru“ našim klientů i obchodníkům, a to mě dělá šťastnou."
Jirka
manažer inzerce západní Čechy
„Ve VLM působím něco přes rok. Velmi mě baví moderní změny, jimiž tato tradiční společnost v poslední době prochází a kterých mohu být součástí. Stejně tak mě baví rozmanitost každého dne, kdy s mými inspirujícími kolegy společně řešíme potřeby našich klientů a vymýšlíme pro ně marketingové strategie. Největší radostí jsou pro mě pak spokojení klienti a s nimi související úspěchy našeho týmu."
Michal
senior Linux administrátor
„Jsem vděčný za to, že jsem součástí party skvělých lidí, na které se mohu spolehnout i ve složitých chvílích. Právě v těch je důležité zachovat si chladnou hlavu a držet se Dalajlámova moudra: 'Má-li problém řešení, nemá smysl dělat si starosti. Když řešení nemá, starosti nepomohou.'"
Miroslava
inzertní poradce pro okres Písek
„Díky práci inzertního poradce, kterou ve VLM dělám už 28 let, jsem poznala spoustu chytrých, pracovitých a zajímavých lidí. Jsem vděčná za to, že někteří z nich se stali mými přáteli. Řídím se heslem: 'Co tě nezabije to tě posílí!'"
Barbora Zemanová
Editorka regionálního obsahu
"Sedm let v Deníku je pro mě velká jízda. Baví mě, když kvalitní regionální kauzy a příběhy začnou každé ráno plnit prázdné stránky novin. Deník tvoří skvělý tým novinářů, kteří své práci rozumí a dělají ji srdcem. Za sedm let jsem se toho od zkušenějších kolegů a nadřízených hodně naučila, kariérně rostla a vyzkoušela několik pracovních pozic. Nyní jako editorka regionálního obsahu denně spolupracuji se všemi regionálními redakcemi, díky čemuž si připadám v každém koutu naší země jako doma."
Pavel Traub
produktový manažer a šéfredaktor týdeníku Květy
„Nevsadíš-li, nevyhraješ, napsal Charles Bukowski. Kdysi dávno jsem vsadil na média, a i když to s výhrou občas vypadá trochu nejistě, neměnil bych. Našel jsem v nich ženu, kámoše, radost a dneska ve VLM i skvělou firmu a fajn šéfy. Takže jsem už vlastně vyhrál. A že média bojují o budoucnost? I sem se hodí můj milovaný Bukowski. „Bude daleko hůř. A taky daleko líp. Já si počkám,“ říkával. Já si taky počkám.“
A tady můžete být právě Vy