Informujeme. Pomáháme. Bavíme.
Od novin přes časopisy až po web. Objektivně, kultivovaně, s tradicí.

PHP junior programátor

Do divize digital hledáme nadšence do PHP programování

Zajímá Tě programování v PHP? Chceš se stát z juniora za rok seniorem? Rád/a tvoříš VELKÉ věci? Máš zodpovědný přístup a chuť se učit novým věcem? Neváhej a přidej se! 

 

Co budeš dělat?

Jako programátor budeš pracovat nejvíce na backendu. Budeš programovat v PHP 7.3 + Symfony 4, data ukládáme do MySQL + ElasticSearch/Solr. S CSS si nemusíš trápit hlavu, připravíš pouze základ šablony pro HTML. Budeš tvořit weby, které navštěvuje každý druhý Čech a zpracovávat návrhy řešení nových požadavků.

Měl/a bys mít znalost programování PHP, OOP, MySQL. Výhodou pro tebe bude, pokud máš povědomí i o gitu a trochu se orientuješ v Linuxu.

 

Co ti můžeme nabídnout my?

Dostaneš od nás firemní Macbook Pro + PHPStorm licence a to se vyplatí! Pokud chceš pracovat z domova, není problém.. využívej homeoffice jeden den v týdnu. Rád/a se dozvídáš nové informace, potom tě potěším, během roku se účastníme různých školeních/konferencí, a to i v zahraničí. Důležité je také odpočívat, dopřejeme ti 5 týdnů placené dovolené a k tomu ještě 2 sick day. Firemní mobilní neomezený tarif za velmi výhodných podmínek, můžeš využívat nejen ty, ale i rodinní příslušníci. Rád/a sportuješ, pak mám dobrou zprávu, multisportka je k dispozici pro všechny. Naše pracovní prostředí je neformální, takže oblek nechej ve skříni. :-) 

Chceš se dozvědět více? Napiš a probereme to osobně.

Těšíme se!!!

Tato pozice je již obsazená, zkuste se podívat na ostatní volné pozice zde

Seznam pozic
Přiložte Vaše CV

Odesláním tohoto formuláře berete na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).